My Account
0 toode(t) - 0,00 € 0

Pakkumine on tühi!

Kõik sinu katuse jaoks, ühest kohast!
info@katusekaupmees.ee Katusekaupmees.ee
My Account
0 toode(t) - 0,00 € 0

Pakkumine on tühi!

Katusekaupmees.ee
My Account
0 toode(t) - 0,00 € 0

Pakkumine on tühi!

Eterniit

Eterniit

Asbestivaba eterniit on looduslik laineline tsementkiud katusekatteplaat. Ökoloogiliselt puhas, ilmastiku- ja tulekindlus, kergus, elastsus, montaažilihtsus, lai värvivalik ja ostjasõbralik hind on teinud temast populaarse katusematerjali.

Asbestivaba eterniit katusematerjali tootmine baseerub kaasaegsel tehnoloogial, millega on saavutatud kõrge kvaliteeditase. Ajalooliselt on eterniitkatused Eesti rasketes ilmastikutingimustes näidanud ennast väga vastupidavate ja kauakestvatena.

Kasutuskohad:

Asbestivaba laineplaate kasutatakse eramute, korrus- ja ridaelamute, ühiskondlike- ja tootmishoonete katuste ehitamisel. Samuti kasutatakse laineplaate fassaadide renoveerimisel ja ehitamisel, nii vertikaalselt kui horisontaalselt paigaldatuna. Hall eterniit võimaldab katta suuri pindalasid taskukohase hinnaga.

Kiudtsement asbestivaba plaate hinnatakse tema keemilise neutraalsuse poolest: see ei eralda keskkonda mingeid keemilisi ühendeid ega reageeri mingite kahjulike ainetega. Lisaks on ka kiudtsemendi tootmisprotsess ise keskkonnasõbralik: selle valmistamisel ei jää üle mingit teisest toorainet.

Kuidas kliendid sellest kasu saavad?

  • Väga minimaalne hooldusvajadus
  • Madalad kasutus- ja hoolduskulud
  • Pikk eluiga
  • Vähem visuaalse välimuse halvenemist aja jooksul


Eterniit
Tooted 1 kuni 4, 4-st (1 lehekülge)