My Account
0 toode(t) - 0,00 € 0

Pakkumine on tühi!

Kõik sinu katuse jaoks, ühest kohast!
info@katusekaupmees.ee Katusekaupmees.ee
My Account
0 toode(t) - 0,00 € 0

Pakkumine on tühi!

Katusekaupmees.ee
My Account
0 toode(t) - 0,00 € 0

Pakkumine on tühi!

Vihmaveesüsteem

Vihmaveesüsteem

Vihmaveesüsteem tagab maja pikaajalise kestvuse.


KJG vihmaveesüsteemi uudsed elemendid on valminud tootja tihedas koostöös klientide ja paigaldajatega.


KJG vihmaveesüsteemi on hõlbus paigaldada, see on vastupidav, iga kliendi vajadustega kohandatud ning selle esteetilised väärtused rõhutavad iga hoone individuaalset iseloomu. KJG vihmaveesüsteemi toodetakse spetsiaalsest, kahelt poolt mitmekihiliselt pinnatud teraslehest, mille minimaalne paksus on 0,55 mm.


Pakume nutikaid ja elegantseid vihmaveesüsteemi kõigile katusetüüpidele. KJG vihmaveesüsteemid koguvad teie katuselt vihmavee kokku ja tagavad vee eemalejuhtimise konstruktsioonidest. KJG vihmaveesüsteeme on lihtne paigaldada ja hooldada.


Kõrge kvaliteediga materjalid tagavad süsteemi täpse ja kiire paigalduse ning garanteerivad selle maksimaalse eluea. Süsteemi KJG iga detail on disainitud ja toodetud vastamaks kõrgeimatele nõudmistele. Tulemuseks on süsteem, mille iga detail ühildub laitmatult ja lukustub perfektselt. KJG vihmaveesüsteemi paigaldamisel jääb ära väga töömahukas osa – süsteemi ühenduste omavaheline neetimine ja tihendamine silikooniga - see teeb süsteemi paigalduse erakordselt kiireks ja lihtsaks. Mida keerukam süsteem, seda enam hoitakse kokku aega.


Katuselt otse pinnasele kukkuv vihmavesi märgab fassaadi, kahjustab selle välisilmet ja lühendab konstruktsiooni eluiga.


Garanteerime ostjale, et vastavalt juhistele paigaldatud ja hooldatud vihmaveesüsteem kestab aastakümneid.


Vihmaveesüsteem
Tooted 1 kuni 15, 18-st (2 lehekülge)